15 Kasım 2010 Pazartesi

Hi Darling I'm Coming !

Hi! Bloguma uzun süredir hiç uğramadığım bellidir.Bu destansı aralıkta eriyip tekrar donmuş çikolataya benzeyen hayatımda pek bir değişim olmadı açıkcası.
*Hala okula gitmekten hiç hoşlanmıyorum,sıkça saç rengimle ve insanların sinirleriyle oynuyor,alkol tüketiyor,migren atakları geçiriyorum.
*Altısı erkek olmak üzere öğrenim gördüğüm yedi kişilik sınıfımdan antenliğiyle nam salan çocuk ayrıldı,artık altı kişiyiz.
*Yeni albümü veshilesiyle tekrar Athena'yla haşır/neşirim,3 aralıktaki konseri iple çekiyorum.
*Ve meraklısına -evet hala hayatımda kimse yok.
*Bunun dışında fastfoodu,sigarayı ve kolayı bıraktım (kola meselesinde endişeliyim kriz halinde ani taarruza geçebilirim) 
*Hala TV izlemiyor büyük bir bağlılıkla ulusal kanallarda dizileri takip edenlerle alabildiğine dalgamı zevk-i sefa içinde geçiyorum.
*Sağ yüzük parmağımı yakın bir arkadaşın tekmesi ile çatlattım.
*Odamda yenilikler yapıyorum. Örn: yeni yastıklar,yeni perdeler,yeni laptop,yeni yatak örtüsü blah blah blah.
*LimeWire mevzusu beni derinden yaraladı,bunun haricinde 'saygıdeğer' yöneticilerimizin bizleri 'uyoutube' kapadıkları YouTube'u açmaları halinde sinkaflarımdan biri eksilmiş oldu.
*Okan Bayülgen'den sonra Kaan Tangöze'nin babalığı da bana ayrı bir koydu.İstemedim o çocuğu benimseyemedim bilemedim ya.
*Şebnem Ferah'tan ve sürekli değişen imla kurallarından hala muzdarip,hala illetim.
*Beğendiğim birkaç tip var hepsi de soğuk nevale-anında başkasına havale.
*Streetlight Manifesto hala kahramanlarım.
*Artık Şevket Çoruh yeni Caveman.
*'eşşeğim uyuz olur','donuna kedi bırakırım' son favori tabirlerim,farkındayım fazla lumpen.
*Her cumartesi sabahı kahvaltımın ortasında aşağıdaki markete özellikle pijamalarımla inip hırt bakkalımızı zahmete sokup yüksekteki kasadan Leman,Uykusuz,Penguen ve Gırgır'ı çıkarttırarak kendimce küçük zaferler elde ediyorum,evet küçük hesaplar insanıyım.
*Hala zeytin ve baklagilleri yemiyorum.
*Acayip derecede Placebo'ya takıldım yine.Özellikle English Summer Rain'in 'i'm in the basement you are in the sky' bölümünde full gaz oluyorum.
*Hala ukalayım.-hah!
*WOW tarzı bilgisayar oyunlarından hala hiçbir şey anlamıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder